glass factory in china,china glass factory, Metro Jars,glass jar with lid

Cam baskı logo

Post date: 2013-11-13 20:23 Author: count: font: big medium Small

Cam baskı logo

Anahtar Kelimeler : serigrafi nedir , cam baskı , cam baskı , cam ağaç baskı

Etiketler: serigrafi nedir , cam baskı , cam baskı , cam ağaç baskı
Arama Kılavuzu: serigrafi , serigraf cam, cam baskı , nedir cam çıkartmaları
Ekran nedir

Serigrafi ( serigrafi )

Ekran bu baskı .

Serigrafi ( serigraf ) topluca dört için ağ geçidi olarak bilinen düz baskı , tipo , gravür baskı ile baskı gözenekli . Kopyalama baskı , delik çiçek sürümü , çeşmeler ve serigrafi dahil olmak üzere Şablon baskı . Şablon baskı ilkedir:baskıdabaskı levhası (kağıt film versiyonu ya da mürekkep delikten imalbaz diğer versiyonu ) ,şablon deliklerdenmürekkep göreli basınç kullanımı (cam , kağıt, substratlar aktarmak seramik , vb ) , ve bir resim veya metin oluşturan .

temel Giriş

Yazdırma işleminden sonraorijinal sanat eserleri ile aynı oluşturmak için yüzeye aktarılan örgü grafik departmanı aracılığıyla mürekkep sıkmak çekçek. Serigrafi ( ipek ekran ) basit ekipman , kolay kullanım , baskı , basit ve düşük maliyetli hale plaka , uygulanabilirliği . Geniş bir yelpazede kullanarak serigrafi ( ipek ekran ) .

Kavramsal anlamı

GE LEXAN film baskı

Kâtip baskı en kolay şablon olan , 1800’lerin sonunda başladı . Bu tür baskı daktilo veya baskı mürekkebi rulo için mumlu kağıt sürümünde faks baskı , ile mumlu kağıt yapılmış bir kalemle özel bir yağlı kağıt olduğunu ,yüzeylerde istenen baskı sonuçları elde edebilirsiniz . Şablon baskı , en popüler ekran baskı kullanımı ( serigraf ) .

Serigrafi ( ipek ekran )ekran çerçeveye gerilir ipek kumaşlar , sentetik kumaşlar veya metal bir parçaya olan , serigrafi yöntemi ile üretilen fotokimyasal film ya da plaka alınan el oyması . Modern baskı teknolojisi , bu fotomekanik serigrafi ile fotoğraf malzemeleri ve üretim yönteminin kullanılmasıdır . Yaygın resim kullanılan , baskılar , afişler , el bıçak , ciltler , ambalaj , ürün etiketleri , tekstil baskı ve boyama , cam ve metal ve diğer yassı taşıyıcı .

Aranacak Kelimeler : serigrafi , serigraf cam, cam baskı , nedir cam çıkartmaları
Anahtar kelime etiketleri : serigrafi , serigraf cam, cam baskı , nedir cam çıkartmaları

Request for more information

Your name *

Your email * (we promise this is absolutely confidential)

Your website