glass factory in china,china glass factory, Metro Jars,glass jar with lid

Cam elektrolitik ne

Post date: 2013-11-16 23:28 Author: count: font: big medium Small

Cam elektrolitik ne
Anahtar Kelimeler : elektro cam, kaplamalı cam, ne cam elektrolitik edilir
Etiketler: elektro cam, kaplamalı cam, ne cam elektrolitik edilir
Arama Rehberi : Elektro cam, kaplamalı cam, ne cam elektrolitik edilir

Cam elektrolitik ne

Kaplamalı cam kaplama cam

Kaplamalı cam ( kaplama cam ) Genel

Kaplama ( kaplama cam ) cam görünümü metal , alaşım ya da metal bileşik ince film bir veya daha fazla katman üzerinde kaplı , optik cam cam ürünleri belirli bir uygulama karşılamak için değiştirmek için yol vermek .

Kaplamalı cam ( kaplama cam ) Sınıflandırma

, Düşük emisyon cam ( Low-E ) ; iletken filmi cam ısı – yansıtıcı cam : ürünleri farklı niteliğine göre kaplamalı cam ( kaplama cam ) aşağıdaki kategorilere ayrılabilir .

1 ısı yansıtıcı cam genellikle bir cam yüzey tabakası ya da krom, titanyum ya da paslanmaz çelik ve diğer metal ya da ince bir film oluşturmak için bunun gibi bir bileşim, katmanlar üzerine kaplanır , ürün parlak renkler ve güzel bir desen çeşitliliği , ürün daha zengin güzellik sunulur sınıf asil ve cömert . Kızılötesi ışığın karşılık gelen bir görünebilir ışık iletimi göz önüne alındığında , bir daha yüksek yansıtma daha yüksek bir UV absorpsiyon oranı da duvarlar inşa etmek için kullanılan güneş kontrol camı, ve cam gibi bilinen sahip bulunmaktadır.

( 2 ) düşük emisyon cam ( Low-E )

Gümüş , bakır ya da bu gibi metal ya da ince – film formasyonu gibi kalay bileşiklerinincam yüzeyi üzerinde , bir çok-katmanlı kaplama , yüksek görünebilir ışık iletimine ait ürünün , kızılötesi bir yüksek yansıtma , iyi bir ısı yalıtımına sahiptir , filmin gücü zayıf olduğu için inşaat ve otomobil , gemi ve diğer ulaşım şeyler , için kullanılan , genellikle içi boş camdan yapılmış .

3 iletken filmi cam

Cam yüzey üzerinde bu tür indiyum kalay oksit gibi bir iletken film kaplı ,cam , defrost defogging, ısıtma için kullanılan ve LCD ekranlar somutlaştırılabilir .
Anahtar Kelimeler : elektro cam, kaplamalı cam, ne cam elektrolitik edilir
Etiketler: elektro cam, kaplamalı cam, ne cam elektrolitik edilir
Önerileri ara : Elektro cam, kaplamalı cam, ne cam elektrolitik edilir

Request for more information

Your name *

Your email * (we promise this is absolutely confidential)

Your website