glass factory in china,china glass factory, Metro Jars,glass jar with lid

cam kavanoz

Post date: 2013-11-16 10:24 Author: count: font: big medium Small

cam kavanoz
Anahtar Kelimeler : toptan cam kaplar , cam , cam ürünleri , cam kavanoz
Etiketler: toptan cam kaplar , cam , cam ürünleri , cam kavanoz
Arama Rehberi : toptan cam kaplar , cam , cam ürünleri , cam kavanoz

Cam çeşni depolama seçmeniz gerekir

1 çeşni depolamak için daha az plastik veya paslanmaz çelik kaplar kullanın
Bal genellikle uzun süreli depolama metal kaplarda , sonuç aşındırmak eğer , asidik veya alkali baharat metal tat değişikliği işlenir . Dayanıklı paslanmaz çelik depolama baharat kapları , ama elektrolit reaksiyon eğilimli aşındırıcı malzemelerin uzun süreli depolama , bazımalzeme fenomen kapalı görünür rağmen. Vücuda baharatlarla karıştırılarak malzeme Bu dökülme , insan vücuduna zarar , bu nedenle baharatsaklama kapları seçin cam ambalaj kapları seçmek en iyisidir .
Bazı aileler şişe maden suyu şişeleri ve Youyanjiangcu kullanmak ister , o kadar iyi değil . Üretim içecek şişeleri insan vücudu üzerinde herhangi bir yan etkisi içeren için polipropilen plastik , toksik olmayan , su ve içecekler ana hammadde olan , hala , plastik şişe vinil monomerlerin az miktarda içerebilir mevcut şarap , sirke ve diğer yağda çözünen organik bileşikler , daha sonra ise kimyasal bir reaksiyon meydana gelir. Uzun süreli tüketimi iştah baş dönmesi , baş ağrısı, bulantı , kaybı , hafıza kaybı , şiddetli anemi da oluşabilir neden olabilir .
2 seramik şişe mağaza baharat
İlk olarak, metal parçaları yok çünkü cam , seramik kaplar var olup olmadığını görmek gerekir , bu yüzden Soslar mal ve seramik ambalaj konteyner kimyasal , baharat eşyaları saklamak için uygun tepki vermez . Ama şimdi seramik malzemelerindamarları genellikle şekilde değilseramik sır seçimine , camlı .
Baharat , daha sonra en uygun saklama kapları cam kullanılmalıdır. Kimyasal reaksiyonlar daha az eğilimli cam stabil , kalite çeşniler etkilemez çünkü.

Anahtar Kelimeler : toptan cam kaplar , cam , cam ürünleri , cam kavanoz
Etiketler: toptan cam kaplar , cam , cam ürünleri , cam kavanoz
Önerileri ara : toptan cam kaplar , cam , cam ürünleri , cam kavanoz

Request for more information

Your name *

Your email * (we promise this is absolutely confidential)

Your website